Kuna ma naudin väga retseptiloome, toidufotograafia ning -stilistikaga tegelemist, siis teen ka sel alal meeleldi koostööd nendega, kelle visioon kattub minu omaga. Ma reklaamin ainult selliseid tooteid ja brände, kelle uskumused mullegi tõeks on. Olen kvaliteedile orienteeritud ning edastan oma lugejatele vaid sellist infot, mida siiralt usun. Tooteid, mida soovitan, kasutan ka ise.

Kui oled bränd, kes soovib minuga koostööd teha, siis võid kirjutada info@thymeout.ee – ma olen väga kirglik toidufänn ja seega ootan alati ka põnevaid väljakutseid. Ma ei pelga esineda, koolitusi anda, juhendada ega avalikult kokata. Samuti ei karda ma keerukamaid fotograafiaalaseid väljakutseid. Lisaks võtan meeleldi vastu kutseid erinevate restoranidega tutvust tegema (näide restoarvustusest siin).

Olen koostööd teinud/teen brändidega nagu KitchenAid, Santa Maria, Tamme Talu, Mileedi lilled ja interjöör, Casa Fontestate, Andri-Peedo kitsefarm, Click&Grow, FoodMood.ee, Loodusvägi, Bedroommood, Umamipood, Rautsi talu, Veski Mati jt.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.