Koolitaja

Getter ehk Tüümiani eestvedaja, toidublogija ja toidugrammer @thyme0ut on hulgaliselt seltskondi õpetanud valmistama hulgaliselt erinevaid roogi ja küpsetisi. Talle meeldib õpetamisele ja kokkamisele läheneda intuitiivselt ning loogiliselt, püüdes seda võimalikult lihtsaks ja orgaaniliseks teha ka neile, kes pole eriti kogenud söögivalmistajad.

Temaatika

Koolituse teema saab valida koos koolitajaga lähtuvalt õpilaste soovist ning oskustest. Valdkondi on palju – võib keskenduda ühele kindlale roale või küpsetisele (nt makroonid), läbi teha mitmekäigulise kodugurmeeliku õhtusöögi (nt sinimerekarbid, mereannipasta ja creme brulee) või võtta inspiratsiooniks mõne kindla rahvusköögi road (nt baod, aurutatud käsitööpelmeenid ja suverullid).

Toimumiskoht

Koolituse läbiviimiseks sobib Tüümian või Getteri kodu, kus on rohkem ruumi einestamiseks ja väga mõnusalt hubane suveterrass. Sellel terrassil on muude seas ka mitmed toidukoolitus-tüdrukuteõhtud peetud.

Küll aga on kokkuleppel võimalik tellida koolitaja ka enda koju või renditud pinnale. Näiteks on Getter käinud eraseltskonda koolitamas Anna Lutteri kuudis.

Maksumus

Koolituse hind sõltub nii temaatikast, pikkusest kui osalejate arvust ja on individuaalselt kokkulepitav.