Räägime voodipesust

Hiljaaegu tehti mulle pakkumine proovida Bedroommood voodipesu. Kuna ma pole ise siiamaani kvaliteetsesse voodipesusse investeerinud, siis võtsin meeleldi pakkumise vastu, et aru saada, kas ja kui suur erinevus nende ja mu tavapäraste linade vahel magamisel on. Mulle saadeti kaks erinevat komplekti – üks percale ja teine sateen riidest, mõlemad on küll egiptuse puuvillast. Olen neid nüüd kuu aega katsetanud ja iga nädal vahetanud.

Esiteks võlus mind pakendamine ning tähelepanu detailidele. Voodipesu oli kaunilt paberisse pakitud ning ka kergelt lõhnastatud, mis oli nii meeldiv 🙂 Kohe esimest korda voodisse pugedes tundsin suurepärast aroomi – justkui magaks värskelt pestud linade vahel. Voodipesu on väga lihtne vahetada ning kinnituseks kvaliteetsed lukud. Kummiga lina püsib madratsi ümber suurepäraselt – pole kordagi maha libisenud või rullunud. Olen ka nüüd mõlemaid komplekte pesnud ning ühtegi muutust pehmuses, värvis ei näe. Samuti on tore see, et valikus on palju erinevaid suurusi ning kõik osad saab eraldi soetada.

Nüüd aga veel tähtsama juurde – mugavus. Mõlemad materjalid on väga pehmed ja siidised, aga sateen on veel rohkem ning silmale ka ilusam omades siidist läiget. Naha vastas on need nii pehmed ja mõnusad, paremat tõesti ei oskakski tahta. Samuti on koheselt aru saada, et tegu on väga hästi hingavate materjalidega. Näide – ma vahel higistan öösiti ja varasemalt ärkasin niiskete linade vahel. Nüüd higistades on koheselt aru saada, kui hästi niiskus linade vahelt minema pääseb ja palju mugavam on magada, niiskustunnet ei teki. Kuigi percale’t reklaamiti kui jahedamat materjali, siis seda ma otseselt ei täheldanud, mõlemad on ühtlaselt meeldivad. Kuna mul on kodus suur valge koer, kellele meeldib ka voodis magada, siis suureks plussiks on veel see, et nendelt linadelt tulevad koerakarvad kergemini maha.

Kahjuks või õnneks ma ühtegi negatiivset aspekti polegi täheledanud 🙂 Tegu on tõesti väga mugava, pehme, ilusa ja nahasõbraliku voodipesuga. Soovitan soojalt neile, kes on nõus pisut rohkem oma unekvaliteeti investeerima!

Kood THYMEOUT annab kuni 27.okt 20% soodustust kõigele (va komplektid) ning tasuta transpordi: bedroommood.com/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga