Toidukoolitus Tartus Saiapalee Tüümianis

Lisaks pagarikojale on Tüümian ka ideaalne koht erinevate ürituste läbiviimiseks – üks ideaalne võimalus selleks on toidukoolitus Tartu südames meie armsas Saiapalees. Pakume võimalusi kolleegide, sõprade või perega veeta mõnusalt aega kokates, süües ja nautides. Meie juurde mahub ühiselt süüa tegema kuni 20 inimest – teie seltskonna päralt on terve meie kohvikukene.

 

 

 

 


Toidukoolitus Tartus

Pakett sisaldab koolitajat, kelleks on Getter – saiapalee asutaja  ja toidublogija @thyme0ut, samuti teenindajaid, kes hoolitsevad teie jookide ja mugavuse eest. Teie ainsaks ülesandeks on ette siduda põll ning individuaalse juhendamise abil endale suurepärased road valmis kokata ning loomulikult ka ära süüa. Koolituse juurde saab nautida erinevaid veine, käsitööõllesid või mittealkohoolseid jooke. Retseptid saate hiljem kaasa, et kodus taas kõik järgi kokata.

 

 


Menüü

* Võimalik on menüüsid ka soovi korral kombineerida ja muuta (osad menüüd on kohandatavad veganitele)

 


Mõned pildinopped meie koolitustelt ja roogadest

 

 

 

 

 

Kestus

Toidukoolituse pikkuseks on arvestatud kuni 4h. Varaseim võimalik kellaaeg alustamiseks on 16.00. Juhul, kui on soov ürituse pikemaks kestuseks (4h+), tuleb see enne läbi rääkida.

Maksumus

Koolituse hind kujuneb vastavalt roogade keerukusele ja toorainele. Koolituse hinna sees on lisaks toidule ja retseptidele ka maitsevesi, tee ja kohv ning tervitusjook.

Lisad

Kokkamise kõrvale on võimalik tellida ka erinevaid suupisteid ja vaagnaid, jooke – meil on lai veini- ja käsitööõllede valik.

Hinnapäring

"*" kohustuslikud väljad

DD slash MM slash YYYY