Lisaks pagarikojale on Tüümian ka ideaalne koht erinevate ürituste läbiviimiseks – üks ideaalne võimalus selleks on toidukoolitus Tartus meie armsas Saiapalees. Pakume võimalusi kolleegide, sõprade või perega veeta mõnusalt aega kokates, süües ja nautides. Meie juurde mahub ühiselt süüa tegema 20 inimest, ent väljaspoole kööki veelgi rohkem – teie seltskonna päralt on kõik 110m2. Samuti on võimalik planeerida üritust ilma kokkamiseta niisama süües, näiteks sünnipäevapidusid. Kuid siiski võime öelda, et koos toit valmis kokata on veelgi vahvam ning tulemus ka maitsvam!

Toimumiskoht – toidukoolitus Tartus Saiapalees või ka mujal

Tavapäraselt toimuvad koolitused Lai 29, Saiapalee Tüümianis. Ent kokkuleppel on võimalik planeerida ka endale sobivamas kohas.

toidukoolitus tartus

Toidukoolituse paketid – toidukoolitus Tartus

Pakett sisaldab koolitajat, kelleks on Getter – Tüümiani autor ja toidublogija @thyme0ut, samuti teenindajaid, kes hoolitsevad teie jookide ja mugavuse eest. Teie ainsaks ülesandeks on ette siduda põll ning individuaalse juhendamise abil endale suurepärased road valmis kokata ning loomulikult ka ära süüa.

toidukoolitus tartus

Temaatika – toidukoolitus Tartus

Temaatika valik on lai – koolitus pannakse kokku vastavalt teie endi soovile ja eelistusele. Võite valmistada üheainsa roa või hõrgutise (nt baod, makroonid, ravioolid). Samas võib õhtusöök koosneda ka mitmest käigust (nt prantsusepärane õhtusöök sinimerekarpidest, veisesteigist ja creme brulee’st; itaaliapärane pasta ja panna cotta dinee või baodest, pelmeenidest koosnev aasiapärane pidusöök). Variante on lõputult – kõik on kokkuleppe küsimus. Getteri blogist võid saada ideid, mida kokata.

Pikkus

Toidukoolitus-üritus võib kesta kahest tunnist terve päevani – eriti kui on soov peale koolitust pikemalt edasi istuda. Tavapärane pikkus on siiski 2-4h.

Maksumus

Koolituse hinnad on alates 35/€ inimese kohta. Hinna sees on lisaks ka vesi, kohv, tee. Lõplik hind kujuneb vastavalt koolituse-ürituse pikkusele ja toorainetele, mida kasutame.

Lisad

Kokkamise kõrvale on võimalik tellida ka erinevaid suupisteid ja vaagnaid, jooke, nii alkohoolseid kui mitte.

toidukoolitus tartus

Avatud koolitused – toidukoolitus Tartus

Kalendris on märgitud ka koolitused, kuhu saab tulla nö pileti alusel üksi või mõne sõbraga ja osaleda suuremal grupikoolitusel.