Ma armastan makroone kahel põhjusel – need on nii eksklusiivselt ilusad ja nii delikaatselt maitsvad. Ideaalsed maiused kinkimiseks ja ka ise nautimiseks. Lisaks olen avastanud, et armastan väga ka nende meisterdamist, sest see annab palju ruumi kujutlusvõimele. Seepärast loon meeleldi erinevaid kujundeid ning maitsekombinatsioone ja olen alati nõus valmistama just sellise makrooni, mis Sulle meeldiks! Kui soovid eritellimust – poja sünnipäevaks ämblikmehe makroone, tütrele Peppasid või vanaemale lillekesi, siis võta julgesti ühendust! Kõik on tehtav 🙂 Makroone saab ka üksikult pakendada, kui soovid näiteks pulmakülalistele meeneks pakkuda.

Ma maitsestan makroone ainult naturaalselt – kõik kreemid, võided on marjadest, pähklitest ning eheda võiga. Soolakaramellgi on mu enda valmistatud. Kuna leian, et makroonibesee on parajalt magus, siis meeldib täidistes kasutada kontrasti loovaid maitseid – soolast ja haput. Nii saab eriti täiusliku maitsekombinatsiooni.

Makroone on võimalik tellida ükskõik millises koguses ja kinkekarbis personaalse pühendusega. Makroonide peale saab samuti kirjutada. Kui soovid aga lihtsaid makroonikesi endale maiustamiseks – ka neid saab!

 

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.